فروش زرشک
پنج شنبه , مرداد ۷ ۱۴۰۰
خانه / زرشک سیاه / قیمت جهانی زرشک سیاه کوهی صادراتی

قیمت جهانی زرشک سیاه کوهی صادراتی

قیمت جهانی زرشک سیاه کوهی صادراتی بسته به عوامل مختلفی فرق دارد و تازگی و کیفیت در نرخ گذاری آن تاثیر گذار است و هر چه میوه درشت و آبدار باشد دارای قیمت بالا تری است. لذا نحوه خرید نیز در نرخ تاثیرگذار است و خریدار می تواند با تهیه آن به صورت عمده و بدون واسطه سود خوبی را نصیب خود کند چون در اینصورت از هزینه های اولیه خود خواهد کاست.

قیمت جهانی زرشک سیاه کوهی صادراتی

خصوصیات زرشک سیاه کوهی صادراتی

خصوصیات زرشک سیاه کوهی صادراتی زرشک سیاه کوهی صادراتی از میوه های خودرو است که بدون دخالت انسان و به طور طبیعی در دامنه کوه ها و نقاط مرطوب رشد می کند. این میوه ارگانیک است چون بدون کود و یا سموم شیمیایی می روید و تنها آبیاری آن از بارندگی هایی است که در طول سال می بارد به همین دلیل در مناطقی یافت می شود که از نظر بارش ها در سطح خوبی قرار دارد. زرشک کوهی سیاه بیشتر برای مصارف آبگیری بکار می رود چون بسیار آبدار می باشد و درخت آن نیز در اردیبهشت ماه شکوفه می دهد و خرداد ماه گل ها تبدیل به میوه می شود. همچنین رنگ میوه ابتدا صورتی رنگ بوده که اواخر مرداد قرمز خواهد شد و شهریور نیز سیاه می شود‌، در اواسط مهر ماه نیز میوه برداشت می شود. زرشک سیاه کوهی دارای سه هسته بیضی شکل است و دارای خواص بی شماری می باشد که می توان از آن در درمان کلیوی، رماتیسم، سل، بیماری های خونی، طاعون و ترمیم جراحات استفاده نمود. زرشک کوهی تازه از نوع معمولی خواص بیشتری دارد و با آن دمنوش نیز تهیه می شود که طعم بسیار خوشمزه ای داشته است.

فروش کلی زرشک سیاه کوهی تازه

فروش کلی زرشک سیاه کوهی تازه فروش زرشک سیاه کوهی تازه به صورت کلی و با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت انجام می شود که به دلیل عرضه بدون واسطه خرید آن بسیار باصرفه می باشد. این میوه ارگانیک از محبوبیت زیادی برخوردار بوده و در اقصی نقاط کشور در دسترس مشتریان قرار می گیرد. زرشک کوهی سیاه درخچه های پرتیغی دارد که در برابر کم آبی و آب شور مقاوم بوده و در صورت رسیدن آب کافی به آن بسیار پربار خواهد بود و به دلیل کمبودی آن در بازار قیمت های بیشتری دارد. این میوه غنی از ویتامین ث است و خاصیت ضد قارچی و آنتی باکتریایی دارد که با انواع عفونت ها مبارزه می کند. زرشک کوهی بعد از برداشت خشک نیز می شود و رطوبتی در آن باقی نخواهد ماند به همین دلیل ماندگاری بیشتری دارد و هر تازه تر به دست مصرف کننده برسد بیشتر می تواند از خواصش بهره مند شود. همچنین جهت مصارف مختلفی نیز می توان از نوع خشک شده و تازه آن استفاده نمود.

مطلب پیشنهادی

نرخ زرشک سیاه هسته دار صادراتی

زرشک یکی از میوه های کوچک و ترشی است که ما ایرانیان معمولاً آن را به صورت خشک شده در آورده و از آن برای پخت بسیاری از غذاهای خود از جمله زرشک پلو با مرغ استفاده

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام